jakbym miala pojsc np do firmy... gdzie mam ogarniac temaaty na powaznie z ludzmi... to wole pojsc porobiona KOKSEM niz AMFĄ... po której FAKTYCZNIE PIERDOLĘ BEZ SENSU buahahaha NIE NO NA AMFE TO MOGE GADAC I GADAC... i tak bez konca
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
to zależy
O ile to robi jakąś różnicę
i najgorsze co to najbardziej serduszko tyra
Nie no to nie natura ale chociaż nie jest totalnie syntetyczne
no i drogi koks
pomiędzy wzięciami, a nie chce marnować energii na fazki na rzeczy, co mnie mało jarają
wiem hulker ze sie przyjebiesz do obróbki koki... bo tak poniekad jest... ale wiesz tez co mialam na mysli
a ja staram się zostawic sobie miejsce na regeneracje
ale fakt... cenowo rozkurwia system
Czysta natura z benzynka
nie pasuje mi w nim to, że wole działanie amfy/mety
troche to uproscilam bo ma wiele innych zalet
ao ci nie pasuje w koce?fajny stim brany z głową, bezzjazdowy ( no chyba ze latasz co godzine z kreską ), odwaga, ogarnięcie, pewność siebie... no i to nie chemia tylko czysta natura
po prostu inaczej mysli i no zycie
to nie znaczy ze on jest zły i ma złe podejscie
i trzeba sie pogodzic z tym ze ktos lubi inne rzeczy
nie twierdząc, że o to jest najlepsze i dla każdego powinno być.
no bo sie nie klocimy tylko wymieniamy swoje odczucia xd
tak jakos mi nie pasuje
kurwa ile błENDóf robie
juz wole być trzeźwa niz miec te fazk z koksu
Bo raz diler Michał przywiózł i się nie spodobalo
no i widzisz, ja się z toba KONWALIA nie bedwe klocic ze to najlepsze co brałam w zyciu... tylko ta cena... ja pierdole moja wytplata za mala jest na te dobrodziejstwa
ale masz prawo tego nie lubić... i spoko sznuaje to
ale masz prawo tego nie lubić... i spoko sznuaje to
bo cisnienie po niej jest duze
dlaczego
a ja nawet za darmo bym nie chciala koki xD
Polaki
koksik to bym sobie i ja machnęła oh
I idą ładnie spać a nie wy polami
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

