horsii sam widziałeś co zajadam :-)
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
bo nie wyrobie na tym słońcu xd
picce z jogurtem oholera
Idę się schować do cienie i małą pizzę sobie zjem z Jogurtem
no owszem
sewek ty postawiłbyś piwko wszystkim tutaj co nie
pewnie twoje pije .
jakie piwa?
3 piwa mocne, najtańsze, ciepłe
Nie chcę tego zrec ale muszę
Dadzo mi na krechę?
Jest sklep gdzie nawet szampana otwierałem z okazji położenia nowej deski na ławce
Ja mam oxyxcodone po operacji
Dobra kurwa panowie
kej9 jak mówisz że ten asklepios działa, to co, klepiemy sie na 100 klonazolam pelleds na pół?
nagraj te głosowke z siostra
Nie odbiera, ale mam numer do jej siostry XDDDD
kurwa ale drogie to gówno 150 zł xd
Trzeba ją obudzić
300mg dawka dla prawdziwych hardkorów a nie dla dzieci
Chyba zasnęła
ja mam kfetaplex
Chuj, idę do niej
mmm ketrel
"MUUUUSZE IIIIISC NA MEEEEEELANZ"
Ale chuj w dupie chlupie
Domyślny plan był żeby wypić 4 piwa i wziąć ketrel
Ale zaraz muszę coś ogarnąć
Już i tak mu leżę w chuj kasy xddd
Bo na tyle Dead Nightmares pozyczyl
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

