Szczególnie z tym "cei"
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
No prawdziwe
i jeszcze te „cei” na koniec
podoba mi sie mega te zdjecie, dwie skrajne i przeciwne emocje w jednym zdaniu
takie mam XDD
ty widziales w ogole moje zdjecie w tle?
Szczerze
jakies lepsze te nuty byly kiedyd
i zaloze kiedys strone moizdrajcy.cooom i zakladki sam na lodzie
Z tym że prawie codziennie
3k na rękę
Z kopertą jak KęKę
laaaalaaaalaa
Autokorekta kurwa tak poprawia
Jak mam ustawić w tej osrsnej ajfonowej klawiaturze, żeby nie rozdziela "nie" od byłbym
Ale warto byłoby sprawdzić
Podejrzewam, że nie byłbym jednym z tych gości
no niektorzy tak maja ze jak dzieciaka machna to nagle sie ogarniaja, znam dwoch takich
Wyglądam jak kretyn
Rzuciła we mnie kubkiem i mam kurwa pizde pod okiem
Może fakt poczęcia drugiego takiego zjeba były zakończeniem mojego dotychczasowego trybu życia
I czy ja bym się zgodził
Zastanawiam się czy by się zgodziła na skrobankę
Kaszalotowi raczej też by nie było do śmiechu
no ze z kaszalotem
Z końwalią czy kaszalotem
Z nią to znavzy z kim
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

