Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Co najczęściej robisz wieczorami? 20/06/2026
20.06.2026, 21:21
Usilnie staram się zmusić do zaśnięcia, a że zajmuje to czasami nawet kilka godzin, to wieczór mam z głowy
W kielni zero, a kielon napełnia się
20.06.2026, 22:08
Wieczorami to jak zwykle staram się zasnąć bo nie mam ochoty na filmy i głowa zjebania, więc spać idę.
20.06.2026, 22:22
Youtube, standupy, czasem coś poczytam, ale nie za często tak mam ostatnio z lekturą.
Wczoraj, 02:37
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 02:38 przez DannyDeVito.)
Gram w gry od 6 roku zycia mozna powiedziec, juz wtedy jako Doom Slayer walczylem z piekielnymi pomiotami na marsjanskich bazach, A tak to obecnie Arc Riders szukuje sie do nowej ekspeducji i robie czelendz 30dni w wtrobeniu sie w pvp po gram jestem raczej Friendly. A tak to nowu Gothic Remake wuszedl, o dziwo spodziewalem sie zdecydowanie bardziej zabugotwanej produkcji.
Patrz Komu Ufasz
Wczoraj, 23:06
odpoczywam po ciężkim dniu pracy pijąc herbatke z kobietą i oglądając jakiś film, czasem pogram na konsoli






