Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Neh, Nep, Hexen, alfice, mdphp - VAPO.
Dzisiaj, 02:55
Doedukujcie mnie co to jest neh? To inaczej Hexen?
Z Nepem sie znam, biore raz na jakis czas dwojeczke od lajfika i stylka vapo. Zastanawiam sie nad hexenem? Warto probowac? NEP np. nie ma czegos takiego jak amfetamina ze mozesz sie skupic na czyms w 200% i ciezko Cie oderwac. Hex podobno ma takie dzialanie ale to informacja kiedus przeczytana na dopku.
Nep Vapowany ma normalny smak i zapach - nie smierdzi tylko czuc ze chemia ale moment i chata wywietrzona.. Jak to jest z Hexem? Vapuje sie to przujemnie?
NP. na tle Alfy PVP to nep wrecz pachnie. Alficja jebie jak skurwysyn. AlfaPHP i PHIP to ten sam zapach co pvp? A mdpvp?
Ktora alfa jest najmniej schizujaca? Ja dzis po pvp juz zaczalem miec dziwne jazdy dobrze ze sie skonczula. Ale substancja ogolnie podobna do nepa ale a jednak cos w tym pierdolnieciu po buchu innego ma niz nepik.
Z Nepem sie znam, biore raz na jakis czas dwojeczke od lajfika i stylka vapo. Zastanawiam sie nad hexenem? Warto probowac? NEP np. nie ma czegos takiego jak amfetamina ze mozesz sie skupic na czyms w 200% i ciezko Cie oderwac. Hex podobno ma takie dzialanie ale to informacja kiedus przeczytana na dopku.
Nep Vapowany ma normalny smak i zapach - nie smierdzi tylko czuc ze chemia ale moment i chata wywietrzona.. Jak to jest z Hexem? Vapuje sie to przujemnie?
NP. na tle Alfy PVP to nep wrecz pachnie. Alficja jebie jak skurwysyn. AlfaPHP i PHIP to ten sam zapach co pvp? A mdpvp?
Ktora alfa jest najmniej schizujaca? Ja dzis po pvp juz zaczalem miec dziwne jazdy dobrze ze sie skonczula. Ale substancja ogolnie podobna do nepa ale a jednak cos w tym pierdolnieciu po buchu innego ma niz nepik.
Patrz Komu Ufasz

