Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
4-MMC - Opinie o produkcie
22.06.2026, 21:04
Tak na chłopski rozum, po co próbować gonić szit wiedząc że tutaj procent grzejników z pierwszej łapanki jest bardzo mały i raczej każdy wie czego chce i jakiej jakości. Do tego dochodzi konkurencja, wiedza klientów. Obserwuje i mam wrażenie że równia pochyła trwa już jakiś czas, a szkoda
Tutaj gówna nie da się gonić bo zaraz jest weryfikowane, jeśli sort jest dobry to jest chwalony a jeśli chujowy to jest lincz.
To tylko strzał w kolano i utrata reputacji która była całkiem niezła. Pamiętam niektóre sorty, do tego dostępność 3mmc które prezentowało się mistrzowsko.
Tutaj gówna nie da się gonić bo zaraz jest weryfikowane, jeśli sort jest dobry to jest chwalony a jeśli chujowy to jest lincz.
To tylko strzał w kolano i utrata reputacji która była całkiem niezła. Pamiętam niektóre sorty, do tego dostępność 3mmc które prezentowało się mistrzowsko.
Zgadza się... inked_kawadrat
zarówno 4MMC i 3MMC były dokładnie takie jakie być powinny... i nagle... coś się stało.
Masz dużo racji w tym, że może forum jest jakie jest, ale tutaj ludzi no nie da się w UJa zrobić, większość z NAS nie ma z tematem do czynienia od wczoraj, i raczej truudno jest przemycić ludziom shit ( sławna akcja chociażby z DOBRYM mefem, podsypanym solą z wieliczki przez innego vendora ..ja pierdolę )
tak czy inaczej czekam na aktualizację, i chcę być zaskoczona
zarówno 4MMC i 3MMC były dokładnie takie jakie być powinny... i nagle... coś się stało.
Masz dużo racji w tym, że może forum jest jakie jest, ale tutaj ludzi no nie da się w UJa zrobić, większość z NAS nie ma z tematem do czynienia od wczoraj, i raczej truudno jest przemycić ludziom shit ( sławna akcja chociażby z DOBRYM mefem, podsypanym solą z wieliczki przez innego vendora ..ja pierdolę )
tak czy inaczej czekam na aktualizację, i chcę być zaskoczona
22.06.2026, 22:25
Gonić szajs można bo możliwe że vendor sam zapłacił za premium i dostał szajs więc stara się odbić część kosztów. Tak jak było z Panem Który Nie Będzie Nazwany, Mroczna Soniu, który podobno sam został tak wyjebany i sprzedawał to gówno zmieszane z solą himalajską jak 4mmc prima sort, tłumacząc z uporem maniaka że to dobre jest.
biernackia tak tylko wspominając ten "himalajski sort 4MMC" to powiem ci, że po oddzieleniu tej soli od tego cudeńka, sam Mef był prima... wielka szkoda że był skopany bo sam w sobie robił niezłą robotę, a i wyglądał dość ładnie 
co do HL ... właśnie zarzucił info...
https://dopal.org/showthread.php?tid=490...#pid154850
... więc czekamy

co do HL ... właśnie zarzucił info...
https://dopal.org/showthread.php?tid=490...#pid154850
... więc czekamy
Wczoraj, 08:42
my chyba mówimy o dwóch różnych akcjach 
Ja mówię o vendorze - gebelsie... który wyzywał loudziów za nie dawanie recek, a sam gonił towar, który był kopany...
a Drugi... miał towar podobny DO TEGO taki żółtawy pył... możliwe że o tym mówisz, bo tamten "kopany solą" był kryształowo czysty - i skopany solą właśnie dla niepoznaki bo trudno to było odróżnić na pierwszy rzut oka - ale jak sie chwile pobawiles w wypierdolenie tej soli... to sam sort był zajebisty i szkoda, że był skopany bo potenciał to on miał.

Ja mówię o vendorze - gebelsie... który wyzywał loudziów za nie dawanie recek, a sam gonił towar, który był kopany...
a Drugi... miał towar podobny DO TEGO taki żółtawy pył... możliwe że o tym mówisz, bo tamten "kopany solą" był kryształowo czysty - i skopany solą właśnie dla niepoznaki bo trudno to było odróżnić na pierwszy rzut oka - ale jak sie chwile pobawiles w wypierdolenie tej soli... to sam sort był zajebisty i szkoda, że był skopany bo potenciał to on miał.





