Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
High-Life.market - Temat główny
21.06.2026, 11:00
(19.06.2026, 22:37)Konwalia2568 napisał(a): Paczki zawsze latają w trybie expresowym i to doceniam, nigdy żadnej niedowagi. Chociaż nie dostałam odpowiedzi na maile to zła nie jestem, bo pewnie były niepotrzebne. Ogarnęłam już czego nie pisać, także mam nadzieję, że gdy będzie potrzeba to faktycznie dostanę odpowiedź.
Nie, nie zawsze. Nie koloryzuj.
Już dwa razy czekałem koło tygodnia.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się nią dzieli.
21.06.2026, 11:14
No mówię o tych co leciały do mnie, to zawsze leciały poniżej tygodnia, często po 3 dniach. Zamówień było ponad 6 także już daje mi to pewien obraz regularności.
Nie mam pojęcia jak u innych ( czytam tylko czasem o jakiś opóźnieniach, na które czasem trzeba wziąć poprawkę odstawiając ciśnienie na bok lub np wpadke samej paki, gdzie vendor sam od siebie wyśle komuś pake 2x ale o tym nikt nie wspomina dla przykładu... )
Jeśli chodzi o mnie, to nie zdażyło mi się jeszcze aby paka od HL szła do mnie dłużej niż 3dni robocze. ( od momentu informacji o wysyłce ).
Raz nawet szła dokładnie 1 dzień ( była na nastepny )
Od grudnia 2025 nic od HL nie ogarniałam BYĆ MOŻE co-nieco w wysyłkach się zmieniło... nie wiem, to wie w sumie tylko vendor ( no i osoby DŁUUUGO czekajONce )
Ja tam wierzę, że jeszcze vendor odzyska zaufanie klienteli, i że wszystko się poukłada zarówno w jakości sortów
( chociaż DUBAI ja pierdolę co tam qrwa siedzi że mnie zmiotło z planszy ) , jak i w systemie nadawnia pak, czego mu serdecznie życzę
Jeśli chodzi o mnie, to nie zdażyło mi się jeszcze aby paka od HL szła do mnie dłużej niż 3dni robocze. ( od momentu informacji o wysyłce ).
Raz nawet szła dokładnie 1 dzień ( była na nastepny )
Od grudnia 2025 nic od HL nie ogarniałam BYĆ MOŻE co-nieco w wysyłkach się zmieniło... nie wiem, to wie w sumie tylko vendor ( no i osoby DŁUUUGO czekajONce )
Ja tam wierzę, że jeszcze vendor odzyska zaufanie klienteli, i że wszystko się poukłada zarówno w jakości sortów
( chociaż DUBAI ja pierdolę co tam qrwa siedzi że mnie zmiotło z planszy ) , jak i w systemie nadawnia pak, czego mu serdecznie życzę
Wczoraj, 17:53
Ja na swoją paczkę czekałem niecałe dwa tygodnie, wliczając w to dwa dni wolne. Vendor pisał, że paka przepadła w drodze i musiał być reship. Druga paka dotarła już w czasie regulaminowym. Pakowanie było w porządku, waga się zgadzała, sam produkt (3cmc) jakościowo dobry.
Dzisiaj, 03:01
Kilka z naszych produktów otrzymało właśnie małą aktualizację, zapraszamy do sprawdzenia pozostałych tematów w dziale.
Aby uciąć spekulacje, chciałbym dorzucić, że oczekujemy właśnie na dostawę 4MMC, NEPa oraz Ketaminy. Możecie się spodziewać, że jak tylko wpadną w nasze ręce to pojawią się też aktualizacje zdjęć.
Jeśli chodzi o NEPa, to i na forum i w wiadomościach prywatnych dostawaliśmy pozytywne słowa na temat aktualnego sortu, więc dla waszego spokoju - producent jest dokładnie ten sam
Aby uciąć spekulacje, chciałbym dorzucić, że oczekujemy właśnie na dostawę 4MMC, NEPa oraz Ketaminy. Możecie się spodziewać, że jak tylko wpadną w nasze ręce to pojawią się też aktualizacje zdjęć.
Jeśli chodzi o NEPa, to i na forum i w wiadomościach prywatnych dostawaliśmy pozytywne słowa na temat aktualnego sortu, więc dla waszego spokoju - producent jest dokładnie ten sam
5 godzin(y) temu
(14.06.2026, 01:07)KapitanKreska napisał(a):
Gołąb wylądował, express jak zawsze. Ogólnie przez brak czasu i odcięcie od internetów przez cały etap tylko 1 wiadomość ta najważniejsza. Nep dobry jak zawsze, a szyszki całkiem całkiem, zapachowo jest ok na duży plus , (kurwa uwielbiam zapach grasu). Przypomniały mi się czasy *duc*a, poszukiwałem takiej yerby właśnie natural i w przystępnej cenie. Jedyne do czego się mogę przyczepić to pakowanie nie będę tu pisał co i jak,(odezwę się priv).
Wziąłem original amnezje, a każdy się skarży a to na smak a to na działanie.. Nawet pachnie jakby wzmacniane jakimiś aromatami, ogólnie szczury nie chcą. To napewno natural czy nie to mi wysłaliście
3 godzin(y) temu
No to ja wam powiem ze jestem pod wrażeniem druga paka expresowy tak trzymać. Dzięki
2 godzin(y) temu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2 godzin(y) temu przez High-LifeMarket.)
( 5 godzin(y) temu)KapitanKreska napisał(a): Wziąłem original amnezje, a każdy się skarży a to na smak a to na działanie.. Nawet pachnie jakby wzmacniane jakimiś aromatami, ogólnie szczury nie chcą. To napewno natural czy nie to mi wysłaliście
Nie otrzymałem żadnego kontaktu mailowego, polecam najpierw napisać do nas bezpośrednio. Nie wiem w jaki sposób mam zgadywać które zamówienie jest Twoje i czy otrzymałeś to co miałeś otrzymać na podstawie takiej wiadomości.
Druga sprawa, to jak to się stało, że w poprzedniej wiadomości chwalisz zapach, a nagle pachnie aromatami?
2 godzin(y) temu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2 godzin(y) temu przez bigpick1212.)
Kolejna zamówiona paka i kolejna dochodzi w trybie ekspresowym. Lubię skonsumować Nepa i taki gram potrafi starczyć mi na 3 dni bani, a nie mogłem sobie pozwolić na taki lot, więc poprosiłem w notce do zamówienia o ~0,1g sampla, a otrzymałem jakieś ~0,35g, więc w sam raz, żeby się pobawić, ale nie polecieć za ostro. Polecam






![[Obrazek: Tfvery.jpg]](https://i.postimg.cc/yxPCq59L/Tfvery.jpg)

