(20.06.2026, 09:53)Konwalia2568 napisał(a): Po prostu pachnie jak feta co samo w sobie mi się podoba, bo budzi pozytywne skojarzenia. To co napisałam chyba nie jest jakoś mega prowokujące do DMów imo, bo o który konkretnie fragment Ci chodzi?
Tu bym się nie przejmowała pewnymi sprawami, jeśli odpowiada Ci działanie, zapach i funkcje które w Tobie uruchamia... to jest Twoje i żadne widzi mi się usera, który Twierdzi inaczej tego nie zmieni ( szanując jego opinię bo może mieć przecież swoje zdanie na temat sortu )
Ja dla przykładu lubię "zapach Mefa" ten chemiczny cud, a nawet 3cmc mi się ostatnio spodobało... także widzisz, każdy ma swoje upodobania.
Ale żeby nie było, zapach samej fetki ( za czasów jak na niej leciałam dość długo ) mi się podobał, ale mefik zapachowo wygrał haha