Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Wypadanie włosów przez branie dragów
Dzisiaj, 10:47
Polecam serię na wypadanie od Pharmaceris, głównie szampon, odżywka na skórę głowy i wcierka!!!!! Kup sobie na temu elektryczny masażer głowy (ten w kształcie żółwia) i CODZIENNIE!!! a już najlepiej 2x dziennie (rano i wieczór) psikaj ścierkę i masuj przez ok 10 min (ten masażer ma wbudowany timer i się wyłącza po 10 min). Trzeba wyrobić ten nawyk, ale najlepiej po prostu przy oglądaniu jakiegoś YT czy coś pamiętać żeby sobie masować
| Wiadomości w tym wątku |
|
Wypadanie włosów przez branie dragów - przez Konrad Curze - 10.11.2025, 05:08
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez Sniffiarz97 - 10.11.2025, 08:54
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez EmStO - 10.11.2025, 09:02
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez Konrad Curze - 10.11.2025, 16:19
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez Sniffiarz97 - 10.11.2025, 18:23
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez Dead Nightmares - 10.11.2025, 18:50
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez Konrad Curze - 11.11.2025, 02:35
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez Chochlik - 11.11.2025, 20:15
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez Konrad Curze - 12.11.2025, 04:59
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez Konrad Curze - 14.11.2025, 00:51
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez Krecik - Dzisiaj, 10:47
RE: Wypadanie włosów przez branie dragów - przez horsii - 2 godzin(y) temu
|

