Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Co to może być?
3 godzin(y) temu
Siema, wyjątkowo zakupiłem „kryształ” z ulicy, nie kupowałem w ten sposób od 10 lat i dostałem stymulant o wyglądzie PIASKU, lekko mokry, beżowo brązowy piasek, z jakimiś ciemniejszymi (prawie czarnymi) paprociami. Co to może być? Zakładam że zanieczyszczone ale jaki beta keton teraz tak wygląda?
3 godzin(y) temu
To może być wszystko, tym bardziej że opisałeś sam wygląd a nie działanie ("stymulant" to bardzo uboga charakteryzacja). Napisz coś więcej, jeśli odważysz się tego próbować.
Kurwa, na dobrą sprawę, co za wygląd... piasek z czarnymi farfoclami
masakra.
Kurwa, na dobrą sprawę, co za wygląd... piasek z czarnymi farfoclami
masakra.
2 godzin(y) temu
Odważyłem się 😅😅😅 działanie typowo stymulujące, lekki speed, ale z nutką wkurwu, ochota jedynie na scrollowanie, jadłowstręt i szczękościsk jak chuj. Euforii też tak coś ciutkę dodaje ale nie wiem sam…kuzwa nie wiadomo co to może być ale myślałem że ktoś zna ten kolor i ten piaskowy wygląd jest charakterystyczny dla jakiegoś tam beta ketonu
Taki wygląd nie jest raczej charakterystyczny dla żadnego b-k, moim zdaniem to jest świadectwo syntezy przeprowadzonej w garażu na odpierdol, i słabego oczyszczenia uzyskanego produktu z jakichś odpadów poreakcyjnych. Z twojego opisu to brzmi bardziej jak jakiś NDRI typu alfa/NEP aniżeli mefedron/metaklefedron itd. Chuj wie, na sto procent niestety raczej nikt ci nie powie co to jest, dopóki nie wyślesz tego do laboratorium. Taki jest urok walenia "mystery kryształów" właśnie.
TYTUS w sensie ta feta żółta?
W tych kulkach takich kurwa?
Ale przecież on kupił "kryształ" a nie prosił o fetę. No chyba że ma takich rozgarnietych sprzedawców na mieście.
TYTUS w sensie ta feta żółta?
W tych kulkach takich kurwa?
Ale przecież on kupił "kryształ" a nie prosił o fetę. No chyba że ma takich rozgarnietych sprzedawców na mieście.
( 2 godzin(y) temu)TYTUS napisał(a): Może to pellet jest? Na amfetaminie to gówno jest. Opis działania pasuje, kolor się zgadza xd
Momentem w ogóle poczułem zapach fety w nosie xdxdxd
( 2 godzin(y) temu)Krecik napisał(a): Momentem w ogóle poczułem zapach fety w nosie xdxdxd
Ale parzy chujostwo jak skurwysyn
( 2 godzin(y) temu)Krecik napisał(a): Dokładnie! Moje ma jeszcze w sobie jakieś śmieci - czarne farfocle ale to jak byk zanieczyszczenia. Cóż to? To sobie poczytam co w zasadzie już walnąłem 😅 i żyje xd
To moje gowno- podsyłam foto:
https://i.postimg.cc/HxpfnwpG/IMG-7821.jpg
A tera?
https://postimg.cc/wtgVfQj5
Nie chce mi się tu wkleić foto bezpośrednio
https://ibb.co/ccN3Q0MM
https://postimg.cc/wtgVfQj5
Nie chce mi się tu wkleić foto bezpośrednio
https://ibb.co/ccN3Q0MM
( 2 godzin(y) temu)Krecik napisał(a): Dokładnie! Moje ma jeszcze w sobie jakieś śmieci - czarne farfocle ale to jak byk zanieczyszczenia. Cóż to? To sobie poczytam co w zasadzie już walnąłem 😅 i żyje xd
To moje gowno- podsyłam foto:
https://i.postimg.cc/HxpfnwpG/IMG-7821.jpg
https://ibb.co/ccN3Q0MM




![[Obrazek: XVVV.jpg]](https://i.postimg.cc/6qtF7dwV/XVVV.jpg)