Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Twoje sposoby na upały? 24/06/26
Wczoraj, 11:51
Sposobów jest kilka, ale najlepszy to zimne piwko, lub whisky z lodem a do tego plażing
7 godzin(y) temu
Łycha z lodem i plażing to raczej przepis na szybkie upierdolenie się a nie ucieczkę przed gorącem xd
Co ten kiszczak XD
Co ten kiszczak XD
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się nią dzieli.
5 godzin(y) temu
Pozycja fetalna na lozku i modlic sie zeby spadl deszcz... Na dworzu polecam kefije na glowe, duzo wody pic a jak turbicie w takie dni to koniecznie wypic z litr mleka (1L podzielic przez 72h) to sie nie odwodnicie, w przypadku stimow wypic lepiej przed bo moze wystapic efekt skrocenia dzialania czy tez kompletnej blokady dzialania dorzutek w przeciagu 30-40min od wypicia
5 godzin(y) temu
W weekend ma byc u mnie 37, pożyczam dmuchawe z roboty a jak pierdolnę przed nią michę z lodem to będę miał arktykę na melinie 
Do tego jakieś na maxa zimne kefiry ewentualnie maślanka, zero alko, woda z cytryną i można podchodzić do baletów
Epsiakos
Z tym turbanem to racja jest, to najlepsze co można na głowę założyć w taką temperaturę.
W robocie zawijam se na głowę koszulkę białą to nie ma nic lepszego serio.
Żadne czapki czy inne chujostwo, tylko materiał

Do tego jakieś na maxa zimne kefiry ewentualnie maślanka, zero alko, woda z cytryną i można podchodzić do baletów

Epsiakos
Z tym turbanem to racja jest, to najlepsze co można na głowę założyć w taką temperaturę.
W robocie zawijam se na głowę koszulkę białą to nie ma nic lepszego serio.
Żadne czapki czy inne chujostwo, tylko materiał
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się nią dzieli.


![[Obrazek: Bez-tytuu22-(1).jpg]](https://i.postimg.cc/t4z1rRWp/Bez-tytuu22-(1).jpg)



