Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Co to może być?
Taki wygląd nie jest raczej charakterystyczny dla żadnego b-k, moim zdaniem to jest świadectwo syntezy przeprowadzonej w garażu na odpierdol, i słabego oczyszczenia uzyskanego produktu z jakichś odpadów poreakcyjnych. Z twojego opisu to brzmi bardziej jak jakiś NDRI typu alfa/NEP aniżeli mefedron/metaklefedron itd. Chuj wie, na sto procent niestety raczej nikt ci nie powie co to jest, dopóki nie wyślesz tego do laboratorium. Taki jest urok walenia "mystery kryształów" właśnie.
TYTUS w sensie ta feta żółta?
W tych kulkach takich kurwa?
Ale przecież on kupił "kryształ" a nie prosił o fetę. No chyba że ma takich rozgarnietych sprzedawców na mieście.
TYTUS w sensie ta feta żółta?
W tych kulkach takich kurwa?
Ale przecież on kupił "kryształ" a nie prosił o fetę. No chyba że ma takich rozgarnietych sprzedawców na mieście.
| Wiadomości w tym wątku |
|
Co to może być? - przez Krecik - 6 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez horsii - 6 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez Krecik - 6 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez TYTUS - 6 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez Krecik - 5 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez horsii - 6 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez DarkSonia - 5 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez Krecik - 5 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez TYTUS - 5 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez Krecik - 5 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez Epsiakos - 2 godzin(y) temu
|
