Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Diler miał 210 kg narkotyków wartych 10 milionów złotych. W sprzedaży pomagały mu dwi
Śniło mi sie kiedyś sniło że tak jak ta lodówka moja byla podobnie zaopatrzona w hex i alfe i tu chociaż doczekalem się tego wizualizacji ale serce boli i krwawi na mysl co czeka tera te rc ki na czele z tym hexem z blatu
I'm not searching for happiness
I'm searching for peace
I'm searching for peace
18.06.2026, 10:50
W jakimś artykule odnośnie tej akcji czytałem, że to podobny do kokainy narkotyk "Heksa" i śmiertelnie niebezpieczny nep. Oni chyba sami nie wiedzą co zawijają
kiertnik82 ... ale przecieSZ wszystkie narkotyki wg naszego prawa ( i wszechobecnego prawa światowego ) to niebezpieczne substancje zagrażajONce życiu!
tylko alkohol jest spoko ( ten który jest zwykłą trucizną dla organizmu i nie ma praktycznie żadnej funkcji biologicznej w ciele )
no i papierosy - a tego już nawet komentować chyba nie muszem
albo 3ba się z tym pogodzić... albo czytać o kolejnych aresztowaniach strasznie groźnych przestępców, którzy zmuszajOM przeciez ludzióF do ćpania
tylko alkohol jest spoko ( ten który jest zwykłą trucizną dla organizmu i nie ma praktycznie żadnej funkcji biologicznej w ciele )
no i papierosy - a tego już nawet komentować chyba nie muszem
albo 3ba się z tym pogodzić... albo czytać o kolejnych aresztowaniach strasznie groźnych przestępców, którzy zmuszajOM przeciez ludzióF do ćpania
18.06.2026, 19:41
Nie trzeba używać słowa "konkurencja", bo i tak każdy wie, że Dopek to maszynka do robienia hajsu na nowych userach i specjaliści od black PR, jeśli jakiś inny sklep im zagrozi.
Nie zdziwiłbym się, gdyby to nawet były jakieś boty, do pisania pochlebnych opinii, a Sergiusz zanim wyjebali mu drzwi o 6 rano nie zdążył ich wyłączyć
Nie zdziwiłbym się, gdyby to nawet były jakieś boty, do pisania pochlebnych opinii, a Sergiusz zanim wyjebali mu drzwi o 6 rano nie zdążył ich wyłączyć
W kielni zero, a kielon napełnia się
20.06.2026, 01:03
(18.06.2026, 12:14)DarkSonia napisał(a): kiertnik82 ... ale przecieSZ wszystkie narkotyki wg naszego prawa ( i wszechobecnego prawa światowego ) to niebezpieczne substancje zagrażajONce życiu!
tylko alkohol jest spoko ( ten który jest zwykłą trucizną dla organizmu i nie ma praktycznie żadnej funkcji biologicznej w ciele )
no i papierosy - a tego już nawet komentować chyba nie muszem
albo 3ba się z tym pogodzić... albo czytać o kolejnych aresztowaniach strasznie groźnych przestępców, którzy zmuszajOM przeciez ludzióF do ćpania
Społeczna akceptowalność to jedno z kluczowych kryteriów statusu legalności danej rzeczy oraz czysta kalkulacja wyższych sfer, co się bardziej opłaca. Alko i fajki ciężej przedawkować, gdyż szybciej odczuwamy potencjalne negatywne efekty wynikające z overdosingu. Nie ukrywajmy, że sniff 300 mg mety to idealny pas startowy do nieba. Rząd nie chce żebyśmy przez przypadek wykitowali, na co jest większa szansa przy stymulantach.
Alko i fajki zabijają powoli i dostojnie, w akompaniamencie opijania zwycięstwa i porażki, wyjścia na fajkę na przerwie w pracy.
Imo topka handlarze co mają czysty towar i dobrej jakości oraz uczciwość wobec klienta to powinni mieć możliwość prowadzenia legalnie interesu, bo szkodzą najbardziej Ci, co nawet nie wiedzą czym handlują. Podziwiam tych zawodników co siedzą na 210 kg bombie, zwykłemu człowiekowi robi się niedobrze, jak na chacie jest więcej niż 10 g
20.06.2026, 12:41
Konwalia2568
Pisalem już kiedyś, że stimami też kurewsko ciężko się zabić (jeśli masz zdrowe serce).
Tak samo wódką (jeśli masz wydolną wątrobę).
300mg nie jest pasem startowym do nieba. Fakt, odbije Ci, zrzygasz się, potelepie Cię, być może dojdzie do jakichś nieodwracalnych zmian w mózgu, ale nie umrzesz.
To wiadomości z USA stworzyły nam taki obraz substancji.
Za przykład weźmy wielce śmiercionosną napompowaną przez media "Flakka".
Tylko, że Flakka w Stanach na Florydzie brana jest przez ludzi, którzy są 4 dzień bez jedzenia, w pełnym słońcu i najprawdopodobniej w miksie z przeróżnymi substancjami poczynając od opioidów.
Nie bójcie się stymulantów bardziej niż alkoholu, tylko bierzcie je świadomie i z zachowaniem ostrożności.
Pisalem już kiedyś, że stimami też kurewsko ciężko się zabić (jeśli masz zdrowe serce).
Tak samo wódką (jeśli masz wydolną wątrobę).
300mg nie jest pasem startowym do nieba. Fakt, odbije Ci, zrzygasz się, potelepie Cię, być może dojdzie do jakichś nieodwracalnych zmian w mózgu, ale nie umrzesz.
To wiadomości z USA stworzyły nam taki obraz substancji.
Za przykład weźmy wielce śmiercionosną napompowaną przez media "Flakka".
Tylko, że Flakka w Stanach na Florydzie brana jest przez ludzi, którzy są 4 dzień bez jedzenia, w pełnym słońcu i najprawdopodobniej w miksie z przeróżnymi substancjami poczynając od opioidów.
Nie bójcie się stymulantów bardziej niż alkoholu, tylko bierzcie je świadomie i z zachowaniem ostrożności.
W kielni zero, a kielon napełnia się





